• Nov
    I AM INK - Jizznit Stencil Tekočina - 100ml
    I AM INK - Jizznit Stencil Tekočina - 100ml
    I AM INK - Jizznit Stencil Tekočina - 100ml

    I AM INK - Jizznit Stencil Tekočina - 100ml

    20,20 €
    Z DDV
    TS-IAM-TJ-100

    I AM INK - Jizznit Stencil Tekočina za prenos motiva na kožo. Odtisne obstojno šablono, ki se ne razmaže.

    Količina :

    Količinski popusti

    KoličinaPopustCena s popustom
    2-3%19,59 €
    3 ali več-5%19,19 €

    Stencil Stuff je temelj vsake dobre tetovaže. Nihče si ne želi šablone, ki med tetoviranjem izgine Za obstojno šablono je sedaj na voljo veganska stencil tekočina THE JIZZNIT z *CuM-Formulo.

    Ta šablono zanesljivo odtisne na kožo in vodoodporno zaščiti šabloniran sloj. Tekočine kapljajo naravnost s šablone, ne da bi jo uničile. Vosku podoben mikrosloj šablono ščiti pred kakršnim koli trenjem, ki se pojavi med postopkom čiščenja. Priporočamo tudi tetoviranje od spodaj navzgor.

    Kako uporabljati:
    Očistite in temeljito obrijte kožo. Dobro pretresite in nanesite kapljico JIZZnIT v velikosti graha ter jo enakomerno vtrite v kožo, dokler ne nastane vlažna in lepljiva plast.

    Pred uporabo pretresite.

    Volumen: 100 ml

    Več o izdelku

    Sestavine: VODNA VODA, PROPILENGLIKOL, AMONIJEV AKRILATNI KOPOLIMER, STEARILNI ALKOHOL, NATRIJEV STEARAT, 1,2-HEKSANDIOL, KSANTAN GUMI, NATRIJEV DEHIDROACETAT

    Stranke ki so kupile ta izdelek so kupile tudi: